08172022چهارشنبه
Last updateچهارشنبه, 17 آگوست 2022 10am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

چند سئوال از مسعود رجوی!

امروز فرقه تروریستی رجوی قبل از سرنگون کردن حکومت ملایان خودش سر نگون شد، چرا که مسعود رجوی از ابتدا نطفه این مناسبات را به حرامی و حرامزادگی سیاسی ایدئولوژیکی و تشکیلاتی بست و هزاران مادر و پدر را عزادار کرد....Movaseghi Amir 400

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

سید امیرموثقی – دوشنبه 18 ژانویه 2021

چند سئوال از مسعود رجوی!

براستی چی شد که فرقه رجوی با مرگ تک تک نفرات از درون دچارتلاشی شده؟  آیا دق مرگ شدن اعضا و کادرهای فرقه بیانگر یک شکست ایدئولوژیک تشکیلاتی می‌باشد؟ چرا مسعود رجوی همه را فریب داد و صحنه را ترک کرد؟ چرا همه مسائل تشکیلات فرقه امروز بر گردن مریم قجر می‌باشد؟ آیا واقعا اعضا و کادرهای فرقه این روزها بدلیل ابتلا به ویروس کرونا از بین میروند؟

 امروز پاسخ بسیاری از این چرا ها همه و همه دست مسعود رجوی خائن می‌باشد که خودش را مخفی کرده و هر از گاهی سر از قبر بیرون می آورد و برای از دست رفته گان شروع به پارس کردن می‌کند. هردم از این باغ بری می‌رسد تازه تر از تازه تری می‌رسد. بله فرقه رجوی سالیان سال شعار سرنگونی سرنگونی سرنگونی را داد تا اینکه سرنگونی گریبانگیر خودش شد. از سرنگون شدن صدام و سرنگون شدن تاج و تخت رجوی درعراق و سرنگون شدن ارتش خصوصی صدام و شقه شدن راس تشکیلات.

بخشی در عراق که همه از بدبخت بیچاره ها بودند و راه پس و پیش نداشتند  و بخشی هم درحال فرار به خارج از عراق و اروپا و امریکا که همه از کادرها و به اصطلاح مسئولین تشکیلات فرقه بودند برای احیای مجدد فرقه. بله امروز رعشه مرگ سراپای فرقه رجوی را گرفته است و از بالاترین نفرات تا پائین ترین نفرات در درون فرقه از درون متلاشی شده رجوی را به کام مرگ فرو میبرد.

امروز دیگر مسعود و مریم رجوی توان سرپا نگه داشتن تشکیلات مخوف فرقه ای راندارند و هر روز بیشتراز روز قبل، فرقه بیشتر و بیشتر به سمت یک انفجار از درون با تمام قوا به پیش می‌رود و هیچ کس هم نمی تواند کمک و امداد رسان این فرقه باشد. هر روز خبر مرگ یکی از افراد را میشنویم که سیستماتیک دردرون مناسبات رجوی یا مورد شکنجه و اذیت و آزار قرار گرفته و یا اینکه فرمان شکنجه واذیت و آزارصادرکرده و یا اینکه طرف ضابط اجرای دستورات بوده .

بله امروز فرقه تروریستی رجوی قبل از سرنگون کردن حکومت ملایان خودش سر نگون شد، چرا که مسعود رجوی از ابتدا نطفه این مناسبات را به حرامی و حرامزادگی سیاسی ایدئولوژیکی و تشکیلاتی بست و هزاران مادر و پدر را عزادار کرد و خون به دل هزاران مادرو پدر و خواهر و برادرو فرزند را عزادارعزیزانش کرد. هزاران هزار خانواده را حسرت به دل دیدار با عزیزانشان کرد با انبوه عملیاتهای تروریستی دل مادران و پدران و خانواده ها و بچه های کوچک و بزرگ را به آتش کشید و امروز آه و ناله هایی که نثار تاج و تخت رجوی شده است همه و همه بدلیل همین جنایت‌ها و خیانت‌های فرقه ای می‌باشد. آری امروز زمان زمان حسابرسی هست و همه نفرات فرقه تروخشک، ریزو درشت، از بالا تا پائین باید که به این مجازات الهی گرفتار میشدند. تعدادی درقبرستانهای ایران بدون هیچ نام و نشانی به خاک سپرده شوند، تعدادی در مناطق مرزی ایران و عراق کشته شوند و با خاک یکسان شوند و تعدادی در قبرستان کمپ اشرف و قبرستانهای عراق به زیر خاک بروند که امروز اثری از آثارشان نباشد و چراگاه سگان و حیوانات باشد و اینهم از آخروعاقبت کار درکشورآلبانی که مردم اجازه نمیدهند مردگان فرقه در خاک کشورشان دفن شوند ودرسرد خانه ها بلاتکلیف بمانند به راستی چه آخروعاقبتی گریبان گیراین فرقه منحوس شد؟

 واقعا جای تاسف دارد رجوی حرامزاده میگفت هرکس به من و مریم و سوگند جلاله اش پشت کند (منظور افراد جداشده از فرقه بود ) خسردنیا و آخرت می‌شود. اما من بعنوان یک جدا شده خدا وند را شکر می‌کنم که از این فرقه بدنام جدا شدم و امروز معنی واقعی حرف رجوی که گریبانگیر خودش ومریم و تشکیلات فرقه ای رجوی شده است را دیدم و این تازه از نتایج سحراست باش تا صبح دولتت بدمد. از قدیم گفتن دارمکافات درهمین جهان هستی هست و بس و من خوشحالم که طناب دار سیاسی ایدولوژیکی استراتژیکی را بر گردن این فرقه ارتجاعی و عقب مانده از تاریخ میبینم.

به امید سرنگونی تام و کمال فرقه و آزادی اسیران در بند از این فرقه و روشن شدن چشم خانواده های چشم انتظار با در آغوش گرفتن عزیزانشان آن روز دیر نیست و نزدیک است .