08172022چهارشنبه
Last updateچهارشنبه, 17 آگوست 2022 10am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

مجاهدین مانز قاچاق مخفیانه را در یونان تکرار کردند

دستگیری دو فرمانده ارشد مجاهدین ایرانی مقیم مانز Manez (دورس Durrës) توسط پلیس آلبانی در گذشته به دلیل قاچاق انسان و قاچاق مواد مخدر، متأسفانه موجب گرفتن درس عبرت تروریست های سابق مجاهدین خلق محبوس در کمپ اشرف 3 در مانز نشد........Mojahedin Greece

---------------------------------------------------------------------------------------

ژرژی تاناسی، گزتا ایمکت، سی و یکم ژانویه 2022

مجاهدین مانز قاچاق مخفیانه را در یونان تکرار کردند

نوشته ی ژرژی تاناسی Gjergji Thanasi

ترجمه ایران اینترلینک

Muxhahedinët e Manzës përsëri trafik klandestinësh me Greqinë

دستگیری دو فرمانده ارشد مجاهدین ایرانی مقیم مانز Manez (دورس Durrës) توسط پلیس آلبانی در گذشته به دلیل قاچاق انسان و قاچاق مواد مخدر، متأسفانه موجب گرفتن درس عبرت تروریست های سابق مجاهدین خلق محبوس در کمپ اشرف 3 در مانز نشد.

مداخله دیپلمات‌های آمریکایی در تیرانا در امور قوه قضاییه آلبانی برای بستن ماجرای مجاهدین خلق متهم به قاچاق مواد مخدر و انسان، ظاهراً به عنوان انگیزه‌ای برای ادامه تجارت سودآور قاچاق انسان در خدمت مجاهدین خلق عمل کرده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بیانیه عمومی تحلیلگر برجسته اندی بوشاتی Andi Bushati مراجعه کنید.

از طریق روزنامه نگاران یونانی همکارم متوجه شدم که وقتی پلیس استان آتیکاAttica  و همچنین E.K.A.M.  (پلیس ویژه ضد ترور یونان) از منابع عملیاتی مطلع شدند که دو تن از اعضای این سازمان، سازمان تروریستی سابق مجاهدین خلق مستقر در اردوگاهی در نزدیکی دورس، سال هاست در یونان به کار قاچاق مشغول هستند، بسیار نگران شدند.

این مربوط به مهدی مظلومی و بهمن رحیمی است. یونانیان با اشاره به این ضرب المثل که پلنگ نمی تواند لکه هایش را عوض کند (گرگ موهایش را عوض می کند اما عادت های خود را فراموش نمی کند) از مشارکت این دو مجاهد خلق در اقدامات تروریستی در قلمرو جمهوری یونان، یا استفاده از این افراد برای انجام اقدامات تروریستی در سایر کشورهای اتحادیه اروپا یا کشورهای متحد یونان (کشورهای عضو ناتو) بیم دارند.

به گفته روزنامه نگاران یونانی، این دو عضو سازمان تروریستی سابق در تلاش هستند با باندهای جنایتکار افغان مستقر در آتن تماس بگیرند تا مدارک شناسایی جعلی اروپایی را به دست آورند. همکاران یونانی تنها یک عکس مربوط به سال ها پیش از مهدی مظلومی در کنار مادرش داشتند. این عکس برای نمایش به پست من پیوست شده است.

ادامه قاچاق توسط اعضا و فرماندهان مجاهدین خلق در آلبانی مشکلات بیشتری را برای میهن من ایجاد می کند و مشکلاتی را با اتحادیه اروپا و متحدان ناتو بوجود می آورد. من به عنوان یک روزنامه نگار و همچنین به عنوان یک وطن پرست آلبانیایی، از رئیس پلیس ایالتی، آقای گلدیس نانوGledis Nano (مدیر سابق ضد تروریسم) می خواهم تا فوراً بررسی کند که آیا دو نفر فوق الذکر اکنون در کمپ اشرف در مانز هستند یا از حصار بیرون آمده اند و آیا روزنامه نگاران یونانی حق دارند زنگ خطر قاچاق انسان (توسط اعضای فعال یک سازمان تروریستی سابق) را در آنجا به صدا در آورند؟

چنین راستی آزمایی اصلاً سخت نیست، زیرا در دوران دیکتاتوری، حتی جوجه های شرکت های تعاونی کشاورزی نیز لیست موجودی داشتند. من معتقدم که پلیس آلبانی باید “موجودی” دقیقی از تعداد و اینکه چه کسانی از مجاهدین خلق در اشرف 3 حضور دارد داشته باشد. بنابراین به راحتی می توان فهمید که آیا این دو نفر اکنون در کمپ اشرف 3 هستند یا …

من به عنوان یک بشردوست آمریکایی، علناً از دمیان اسمیت DCM Demian Smith در سفارت ایالات متحده آمریکا در تیرانا می خواهم که تمام نفوذ خود را با نیت خیر بکار گیرد تا فرقه رجوی تمام فعالیت های آشکارا غیرقانونی را، که در قلمرو جمهوری آلبانی انجام می دهد، متوقف سازد.

من کاملا مطمئن هستم که چنین اقدامی از سوی دی سی ام اسمیت به تقویت روابط عالی آلبانیایی-آمریکایی کمک خواهد کرد. از این گذشته، ضرب المثل انگلیسی در مورد ما آلبانیایی ها نیز صدق می کند: “یک دوست در زمان نیاز، واقعا یک دوست است”.

آلبانی اکنون واقعاً نیاز دارد تا فرقه رجوی به تمام فعالیت های شیطانی که در خاک آلبانی، با سوء استفاده از سخاوت و مهمان نوازی آلبانیایی ها، انجام می دهد، پایان دهد!