09252022یکشنبه
Last updateچهارشنبه, 21 سپتامبر 2022 8am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

انتشاروپخش گسترده اعلاميه و بروشور و نصب تراكت در پاريس و حومه پيرامون آدم ربايي فرقه تروريستي  رجوي

 انجمن های بیان حقایق، نجات از فرقه ها و یاران ایران طی یک کار انسان دوستانه در رابطه با ربايش آقاي هادی ثانی خانی توسط فرقة  رحوي درآلبانی با تنظيم و تكثير اطلاعيه و عكس های شخص مذكور و افشاء دروغ پردازی های فرقه مافيايی رجوی  بصورت گسترده در بخش های مختلف پاريس وحومه توزيع نمودند.  


دیدار نجات یافتگان فرقه رجوی با نمایندگان پارلمان آلبانی

یک تیم از رهاشدگان از فرقه رجوی در کشور آلبانی، با تعدادی از نمایندگان پارلمان آلبانی در محل پارلمان این کشور دیدار کردند. این دیدار از دید ناظران سیاسی و رسانه ها بسیار مهم و قابل ملاحظه ارزیابی شده است.

توزیع هزاران بروشور در ویلپنت و پاریس-انجمن یاران ایران

 انجمن یاران ایران در روز ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ در پاریس، پس از تدارک و اجرای نشست و گردهمایی اعتراضی موفق در جهت افشا نمودن مناسبات، علنی نمودن جنایات، برجسته نمودن فعالیتهای ضد بشری و شناساندن بیش از پیش فرقه رجوی در اروپا و علی الخصوص فرانسه، در روزهای ۲۲،۲۳ و ۲۴ ژوئن ۲۰۱۴، اقدام به تهیه و توزیع چند هزار بروشور، پوستر و تراکت هایی که قویاً …

تسلیم نامه ها و امضاها به سفارت آلبانی در پاریس

خانواده ها در نامه ی خود از رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی خواستند که ممنوعیت دادن ویزا به این خانواده ها برای ورود به آلبانی و دیدار با عزیرانشان را که به خواسته ضد انسانی سران فرقه رجوی صورت گرفته و یک نقض آشکار قوانین بین المللی و حقوق بشریاست، لغو کنند....

گزارش انجمن ایران ستارگان از آکسیون و گردهمایی ایرانیان و انجمنها و فعالان حقوق بشری در پاریس

در قسمتی از برنامه نماینده هایی از انجمنهای حقوق بشری مختلف به سخنرانی در رابطه با ماهیت تروریستی فرقه پرداختند , سخنرانان این برنامه ضمن محکوم کردن حمایت و همکاری فرقه رجوی با گروه جنایتکار داعش یادآور شدند که ماهیت فرقه رجوی همانند گروه داعش خشونت , جنگ , آدم کشی , خیانت و جنایت است و از 30 خرداد 60 که رجوی روز خشونت و ترور …

برگزاری نمایشگاه بین المللی عکس در بروکسل

نمایشگاه بین المللی عکس با عنوان “تروریسم بین الملل”  از دوشنبه سوم  تا دوشنبه دهم دسامبر۲۰۱۸ بمدت یکهفته در محل مرکز رسانه ای پارلمان اروپا واقع در بروکسل افتتاح گردید. در این نمایشگاه عکسها و تابلوهایی از جنایات گروه های مختلف تروریستی به معرض نمایش در آمد.

اکسیون حمایتی جداشده های سازمان مجاهدین از تصمیم قوه قضائیه فرانسه

  بلاخره پس از سالها افشاگری جداشدگان و منتقدین مجاهدین از خلافکاریها و کلاهبرداری های سازمان مجاهدین در فرانسه، ابرها از پس خورشید کناررقته و قوه قضائیه این کشور پرونده مهدی ابریشمچی، محرم راز مسعودرجوی و نفر دوم سازمان مجاهدین را گشود. 

تظاهرات بزرگ جداشدگان در میدان سنت میشل پاریس و حمله چماقداران رجوی

روز گذشته 22 ژوئن 2012 در میدان سن میشل پاریس تظاهرات و آکسیون باشکوهی در اعتراض به حضور مریم قجرعضدانلو و برخی دیگر از رهبران فرقۀ تروریستی رجوی در فرانسه و در هشدار به حضور چنین فرقه خطرناک مذهبی که می تواند امنیت آینده این کشور را به خطر بیندازد به انجام رسید.