09252022یکشنبه
Last updateچهارشنبه, 21 سپتامبر 2022 8am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

مادران،‌ قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

عبارت "مادران، قربانیان فراموش شده"‌ این روزها در اروپا به مادرانی اطلاق می شود که فرزندان شان توسط فرقه تروریستی داعش با نیرنگ و فریب جذب شده و برای جنگیدن به سوریه و عراق و لیبی و یمن و غیره برده شده اند. این کار البته در پس پرده با پشتیبانی دول غربی و همچنین اسراییل و عربستان سعودی و برای منافع خاصی صورت می گیرد.

 

 

مادران،‌ قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

    - یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

مادران،‌ قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

عبارت "مادران، قربانیان فراموش شده"‌ این روزها در اروپا به مادرانی اطلاق می شود که فرزندان شان توسط فرقه تروریستی داعش با نیرنگ و فریب جذب شده و برای جنگیدن به سوریه و عراق و لیبی و یمن و غیره برده شده اند. این کار البته در پس پرده با پشتیبانی دول غربی و همچنین اسراییل و عربستان سعودی و برای منافع خاصی صورت می گیرد.
مادران این گروه فریب خورده، در شرایط بسیار سختی بسر می برند چرا که هیچ ارتباطی با فرزندان خود نداشته و از اوضاع و احوال آنان بی خبرند. این موضوع توجه بسیاری از رسانه های غربی را به خود جلب کرده و مستند های متعدد و مصاحبه های بسیاری در این خصوص در اروپا تهیه و پخش شده است.
فراموش شده تر از آن مادران، به یقین مادران اعضای دربند فرقه رجوی هستند که حتی به همان اندازه هم توجه جهانی را به خود جلب نکرده اند. آنان کمترین امکان ارتباطی با فرزندان خود را ندارند و نمی دانند عزیزانشان در چه شرایط روحی و جسمی بسر می برند. این در حالی است که آنان از محل فرزندان خود با خبرند و بارها و بارها به آنجا مراجعه کرده اند اما سران فرقه رجوی که پشتشان به همان حامیان داعش گرم است مانع از دیدار آنان با عزیزانشان شده اند.
در این مجموعه قصد داریم به معرفی تعداد معدودی از این صدها مادر دردمند و رنج کشیده پرداخته و مرور مختصری در شرح حال آنان داشته باشیم. از رسانه ها و مستندسازان و اصحاب خبر در هر کجا که هستند تقاضا داریم که این گروه از آسیب دیدگان فرقه ای را دریابند و صدای آنان را به گوش جهانیان برسانند. 

abdollahi Ashraf 7- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت اول – ثریا عبداللهی – مادر امیراصلان حسن زاده اسیر درتشکیلات فرقه رجوی درآلبانی 

خانم عبداللهی یکی از شناخته شده ترین مادرانی است که فرزندش توسط مسعود رجوی رهبر فرقه مجاهدین خلق فریب داده شده و به عراق برده شده است. امیراصلان حسن زاده متولد 30/09/1361 و ساکن اردبیل بود. وی در سال 1380 جهت کاریابی به ترکیه رفت تا برای یافتن کار به آلمان برود که در تور قاچاقچیان سازمان مجاهدین خلق افتاد و با نیرنگ به عراق برده شد. ادامه مطلب...

 

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت دوم – رقیه فرازیان فرد کهن (خانم ندائی)  مادر فریدون ندائی اسیردرتشکیلات فرقه رجوی درآلبانی Nedaei Mom

خانم ندایی یکی از مادرانی است که  فرزندش فریدون ندائی در حصار فیزیکی و روانی فرقه رجوی در لیبرتی در عراق اسیر میباشد. او در مورد پیوستن فرزندش به سازمان مجاهدین خلق گفت:
" فریدون متولد سال ۱۳۳۹ است. او پس از انقلاب اسلامی دانشجو بود و با وقوع انقلاب فرهنگی و بسته شدن دانشگاه‌ها تصمیم گرفت به سربازی برود. زمانی که وی سرباز بود، جنگ تحمیلی آغاز شد و او در 16 دی 59 به اسارت نیروهای عراقی درآمد. فریدون تا سال 68 در اردوگاه اسرای جنگی در عراق بود و در این مدت بارها برای من نامه ‌نوشت و عکس فرستاد."   ادامه مطلب...

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت سوم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت چهارم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت پنجم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت ششم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت هفتم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت هشتم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت نهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت دهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت یازدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت دوازدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت سیزدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت چهاردهم

 

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت پانزدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت شانزدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت هفدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت هجدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت نوزدهم

- مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی - قسمت بیستم